BLACK HONEY

מסדרת

 GENERAL WELLNESS 

מומיו מטוהר ואיכותי מהרי אלטאי עם דבש סיבירי איכותי

 לוולנס מנטלי וגופני עוצמתי במיוחד

 קבלו את הפלא האדיר של הטבע עם המוצר הייחודי BLACK HONEY

מבית 

bl h general art pic.png
280 גרם

מוגש באריזת זכוכית

ללא
GMO

נבדק במעבדה
צד ג'

100% אורגני

100% טבעי

נעשה מכל הלב עם הרבה אהבה לטבע ולאדם

royal honey booster
royal honey booster

כפית אחת ביום של BLACK HONEY תעזור לך להרגיש נהדר כל היום על ידי :

קידום תחושת התחזקות כללית של הגוף

עידוד תהליכי דיטוקס הטבעי בגוף

תמיכה ברמת הסיבולת והאנרגיה החיונית

המומיו תומך בתפקודים הפיזיים והמנטליים, הרגשיים והרוחניים שלך ומאפשר לך לחוות חוויית WELLNESS עוצמתית הרבה מעבר לגבולות WELLNESS שהכרת עד היום.  מאז ימי קדם הטבע העניק לבני אדם מתנות מדהימות. אחת מהן הוא שרף ההרים הנקרא מומיו (שילג'יט), המצטבר בהרים הגבוהים (והוא למעשה תרכובת של צמחים וחומרים אורגניים שנלכדו בין שכבות סלעים ונקיקים במשך אלפי שנים ומרכיביו כפי שנחקרו במכוני מחקר ומעבדות במרוצת השנים נמצא עושר ייחודי של מינרלים, חומצות אמינו, חומצות פוליות ושלל אנטי אוקסידנטים שאין להם אח ורע בטבע בעושרם ובאיכותם. המרכיבים שמכיל המומיו הינם בעלי השפעה עוצמתית למערכת שונות בגוף האדם במגוון היבטים.  לאחר שתחווה/י את ההשפעות מומיו, שום דבר לא ישוב להיות אותו דבר.

הרי אלטאי

מומיו - שרף מרפא הטבעי

המומיו תומך בתפקודים הפיזיים והמנטליים, הרגשיים והרוחניים שלך ומאפשר לך לחוות חוויית WELLNESS עוצמתית הרבה מעבר לגבולות WELLNESS שהכרת עד היום.

מאז ימי קדם הטבע העניק לבני אדם מתנות מדהימות. אחת מהן הוא שרף ההרים הנקרא מומיו (שילג'יט), המצטבר בהרים הגבוהים (והוא למעשה תרכובת של צמחים וחומרים אורגניים שנלכדו בין שכבות סלעים ונקיקים במשך אלפי שנים ומרכיביו כפי שנחקרו במכוני מחקר ומעבדות במרוצת השנים נמצא עושר ייחודי של מינרלים, חומצות אמינו, חומצות פוליות ושלל אנטי אוקסידנטים שאין להם אח ורע בטבע בעושרם ובאיכותם. המרכיבים שמכיל המומיו הינם בעלי השפעה עוצמתית למערכת שונות בגוף האדם במגוון היבטים.

לאחר שתחווה/י את ההשפעות מומיו, שום דבר לא ישוב להיות אותו דבר.

הקומפלקס BLACK HONEY מכיל : 

דבש סיבירי טהור

מומיו/שילג'יט סיבירי טהור

על הדבש הסיבירי האורגני של
BEEYOND WELLNESS

אנו עובדים עם כוורנים בסיביר להם כוורות באזורי צמחיית פרא הרחק הרחק מאזורי תעשיה, ערים ומגורים שם דבורת החופש הסיבירית מקבלת את התזונה האופטימלית מצמחיה עתיקת שנים ללא התערבות עם כל התכונות של צמחיה זו. הדבש הסיבירי שלנו ידוע במדדי דיאסטאז מהגבוהים בעולם (43+), איכות זו באה לידי ביטוי בטעמו העשיר של הדבש ובפעילות הביולוגית של מרכיביו, אשר מזינים את הגוף ברמה מולקולרית. לדבש תכונות אנטי דלקתיות, מסייע להפחית את הסיכון לפתח מחלות זיהומיות ומקדם חסינות גופנית, מגביר חיוניות, מסדיר חילוף חומרים ומזין את הגוף בוויטמינים ומינרלים רבים הישר מן הטבע.

אנו עובדים עם כוורנים בסיביר להם כוורות באזורי צמחיית פרא הרחק הרחק מאזורי תעשיה, ערים ומגורים שם דבורת החופש הסיבירית מקבלת את התזונה האופטימלית מצמחיה עתיקת שנים ללא התערבות עם כל התכונות של צמחיה זו. הדבש הסיבירי שלנו ידוע במדדי דיאסטאז מהגבוהים בעולם (43+), איכות זו באה לידי ביטוי בטעמו העשיר של הדבש ובפעילות הביולוגית של מרכיביו, אשר מזינים את הגוף ברמה מולקולרית. לדבש תכונות אנטי דלקתיות, מסייע להפחית את הסיכון לפתח מחלות זיהומיות ומקדם חסינות גופנית, מגביר חיוניות, מסדיר חילוף חומרים ומזין את הגוף בוויטמינים ומינרלים רבים הישר מן הטבע.

על המומיו של BEEYOND WELLNESS 

המומיו שלנו נאסף באהבה בעבודת יד ובקפדנות רבה מהרי אלטאי (כ4000 מטר מעל פני הים)והוא  מנוקה היטב בתהליך ניקוי ייחודי שהוגש לרישום כפטנט בארה"ב.   תהליך הניקוי הייחודי שפיתחנו עם המקומיים שהעבירו את הידע מדורי דורות מחד מאפשר לשמור על תכונותיו הביו אקטיביות של המומיו  ומאידך מאפשר לצרוך אותו ללא כל חשש בגרסתו הטבעית ביותר, כפי שהטבע יצר אותו וזאת לאחר שהוסרו ממנו מתכות כבדות וחומרים אורגניים לא רצויים שנצמדו אליו בהליך היווצרותו על גבי סלעי ההרים. לאחר שלבי הניקוי אנו מאחסנים את המומיו במיכלי זכוכית כהה ייעודית וזאת כדי למנוע ריאקציות שליליות עם כלי האחסון, בשל שהמרכיבים במומיו פעילים ביולוגית במיוחד וכל אינטראקציה עם חומרים חיצוניים פוגמת באיכותה. לאחר האיסוף, הניקוי והאחסון - רגע לפני שילוב חומר גלם נוסף במוצרים שונים, אנו שולחים דגימות מהאצווה למבחן מעבדה. מעבדה חיצונית (צד ג'), כדי לוודא שהאיכות לא נפגמה במהלך האיסוף והניקוי, שהמומיו בטוח לצריכה ושכל המרכיבים הפעילים מתקיימים בו במקסימום אפקטיביות הביולוגית.

המומיו שלנו נאסף באהבה בעבודת יד ובקפדנות רבה מהרי אלטאי (כ4000 מטר מעל פני הים)והוא  מנוקה היטב בתהליך ניקוי ייחודי שהוגש לרישום כפטנט בארה"ב. 

תהליך הניקוי הייחודי שפיתחנו עם המקומיים שהעבירו את הידע מדורי דורות מחד מאפשר לשמור על תכונותיו הביו אקטיביות של המומיו  ומאידך מאפשר לצרוך אותו ללא כל חשש בגרסתו הטבעית ביותר, כפי שהטבע יצר אותו וזאת לאחר שהוסרו ממנו מתכות כבדות וחומרים אורגניים לא רצויים שנצמדו אליו בהליך היווצרותו על גבי סלעי ההרים. לאחר שלבי הניקוי אנו מאחסנים את המומיו במיכלי זכוכית כהה ייעודית וזאת כדי למנוע ריאקציות שליליות עם כלי האחסון, בשל שהמרכיבים במומיו פעילים ביולוגית במיוחד וכל אינטראקציה עם חומרים חיצוניים פוגמת באיכותה. לאחר האיסוף, הניקוי והאחסון - רגע לפני שילוב חומר גלם נוסף במוצרים שונים, אנו שולחים דגימות מהאצווה למבחן מעבדה. מעבדה חיצונית (צד ג'), כדי לוודא שהאיכות לא נפגמה במהלך האיסוף והניקוי, שהמומיו בטוח לצריכה ושכל המרכיבים הפעילים מתקיימים בו במקסימום אפקטיביות הביולוגית.

כפית אחת ביום של BLACK HONEY מכילה 

0.11 גרם מומיו מטוהר ואיכותי 

 10 גרם של דבש סיבירי אורגני 

אשר תעשיר את גופכם ב  :

יותר מ-85 מינרלים בצורה יונית (מגנזיום, סידן, זרחן, ברזל...)

60 מאקרו ומיקרו-אלמנטים

מגוון רחב של ויטמינים (A, E, B1, B2, B3, B6, B12, C...)

חומצות אמינו חיוניות ולא חיוניות

חומצות שומן רוויות בלתי רוויות

סֵלֶנִיוּם

פוספוליפידים

חומצה הומית

חומצה פולבית

קומפלקס פיטו פעיל ביולוגית 

יתרונות הבריאותיים של BLACK HONEY :

 תורם להגברת פעילות שכלית (מומלץ לילדים מתבגרים, סטודנטים בתקופת מבחנים, לאנשי הייטק)

תורם להגברת אנרגיה חיונית לאחר מאמץ נפשי וגופני כבד (מומלץ לאנשים העוסקים בפעילות ספורטיבית/ספורטאים ולאנשים הסובלים מעייפות כרונית ובעיות שינה)

תורם לשיפור בכימיה של הדם - המטופואזיס

תורם להגברת כוח הגברא. תורם להגברת תפקוד מיני ולשיפור איכות הזרע (אפרודיזיאק)

תורם לתפקוד התקין של מערכת העיכול (מומלץ לאנשים הסובלים מעצירות)

משפר את מראה השיער, מחזק ציפורניים ושיניים, מסייע בבעיות עור - פתרון לאנטי אייגינג מושלם

מאיץ ריפוי פצעים/שברים כולל פציעות ספורט ולכן מומלץ לאנשים העוסקים בפעילות ספורטיבית שונה. מערכת שלד ושריר - מומיו  פעיל במיוחד בתהליך של התחדשות העצם בפציעות שונות, משמש למניעת האוסטאופורוזיס. מומלץ לספורטאים ולכל מי שמנהל אורח חיים ספורטיבי

תורם לחיזוק מהיר הכללי של הגוף לאחר ניתוחים, מחלות ויראליות שונות. תורם לחיזוק כללי של מערכת החיסון

תורם להגנה מפני זיהומים חיידקיים ויראליים בכל הגילאים

בריאות האישה - מומיו תורם לחיזוק שיער, מטפל בפריחות בעור (מומלץ לשים מומיו עם דבש בתור מסיכה על הפנים), תורם להגברת הפוריות, בעל תכונות אנטי אייג'ינג, מחזק את מערכת החיסונית

חשוב !

המוצר אינו תרופה וניתן לשלבו גם עם תרופות קונבנציונליות

חשוב !

לא מומלץ לשימוש כאשר ידעה רגישות לתוצרי הדבורה או לאחד מרכיבי המוצר, כמו כן  נשים בהריון או נשים מניקות והסובלים ממחלות אוטואימוניות יש לקבל ייעוץ רפואי מתאים לפני הצריכה.

אופן הצריכה לקבלת תוצאות אופטימליות :

לפתוח את היום בשתיית כוס מים ולאחר מכן
לקחת כפית BLACK HONEY ולהמיס אותה בפה (עד 30 שניות)
(מינימום 20 דקות לפני הארוחה או חצי שעה אחרי הארוחה)