SIBERIAN PROPOLIS 10%

מסדרת

 GENERAL WELLNESS 

תמצית פרופוליס סיבירי טהור על בסיס מים לשימוש יומיומי

פרופוליס בריכוז של 10% 

SIBERIAN PROPOLIS 10%
האנטיביוטיקה העוצמתית של הטבע בשירות האדם

מבית 

חיזוק המערכת החיסונית והגברת החסינות מפני מחלות נשימתיות ומחלות חורף, ניקוי הגוף והסדרת מערכת העיכול, איזון משקל ,חילוף חומרים, הסדרת תפקודי מעיים, שיפור זרימת הדם בגוף, מניעת התחמצנות תאית ובמניעת הזדקנות מוקדמת של הגוף, אנטי אייג'ינג, טיפול בבעיות חניכים וחלל הפה, DETOX, השפעה חיובית על מערכת הלב וכלי הדם
100 מ"ל

פעילות ביולוגית מוכחת

מקור לנוגדי חמצון

19 פלבנואידים במנה יומית

100% אורגני

נעשה על ידי דבורים

royal honey booster
royal honey booster
100% טבעי

צריכה של פרופוליס סיבירי 10% באופן יומיומי מסייעת

במניעת התחמצנות תאית ובמניעת הזדקנות מוקדמת של הגוף - אנטי אייג'ינג

בטיפול בבעיות חניכים וחלל הפה 

בחיזוק המערכת החיסונית והגברת החסינות מפני מחלות נשימתיות ומחלות חורף 

בניקוי הגוף והסדרת מערכת העיכול - תמיכה ב DETOX ,איזון משקל חילוף חומרים והסדרת תפקודי מעיים

בשיפור זרימת הדם בגוף והשפעה חיובית על מערכת הלב וכלי הדם 

המומיו תומך בתפקודים הפיזיים והמנטליים, הרגשיים והרוחניים שלך ומאפשר לך לחוות חוויית WELLNESS עוצמתית הרבה מעבר לגבולות WELLNESS שהכרת עד היום.  מאז ימי קדם הטבע העניק לבני אדם מתנות מדהימות. אחת מהן הוא שרף ההרים הנקרא מומיו (שילג'יט), המצטבר בהרים הגבוהים (והוא למעשה תרכובת של צמחים וחומרים אורגניים שנלכדו בין שכבות סלעים ונקיקים במשך אלפי שנים ומרכיביו כפי שנחקרו במכוני מחקר ומעבדות במרוצת השנים נמצא עושר ייחודי של מינרלים, חומצות אמינו, חומצות פוליות ושלל אנטי אוקסידנטים שאין להם אח ורע בטבע בעושרם ובאיכותם. המרכיבים שמכיל המומיו הינם בעלי השפעה עוצמתית למערכת שונות בגוף האדם במגוון היבטים.  לאחר שתחווה/י את ההשפעות מומיו, שום דבר לא ישוב להיות אותו דבר.

הרי אלטאי

אודות פרופוליס סיבירי

פרופוליס הינו מוצר דבורים יוצא דופן ואחד החומרים המורכבים והחזקים ביותר המצויים בטבע. הוא מכיל יותר מ-100 תרכובות יקרות ערך ועוצמתיות בעלי השפעה בריאותית גבוה על גוף האדם.

עבור הדבורים משמש הפרופוליס כדי להגן על הכוורת שלהן מפני מזהמים ווירוסים שונים, מה שהופך אותו למגן אנטיבקטריאלי ומגן טבעי וחזק  בטבע. 
 
באופן מסורתי ומזה אלפי שנים בתרבויות שונות שימש הפרופוליס את האנושות לתמיכה במערכת החיסון וחיזוקה, סיוע לניקוי הגוף מרעלנים (DETOX), התמודדות עם ווירוסים ופתוגנים  וקידום התחדשות תאית (אנטי אייגינג) . 
כיום, מחקרים רבים על הפרופוליס הראו כי מיקרואורגניזמים ופתוגנים שונים אינם מסתגלים לפרופוליס (פטריית קנדידה, חיידק סטפילוקוקוס וחיידק סטרפטוקוקוס) זאת בעוד שהסתגלות לאנטיביוטיקה באותם תנאים מתפתחת במהירות רבה אצל אותם פתוגנים. 

 

הפרופוליס הסיבירי עשיר במיוחד בפלבנואידים, שהם חומרים פעילים טבעיים מן הצומח, אשר מצויים בפירות ובירקות. מחקרים שנערכו לאחרונה על ידי מדענים שמטרתם לסייע לשיפור איכות החיים, לחזק את הבריאות ולהפחית את הסיכונים למחלות רבות הוכיחו את היעילות הגבוהה של ביופלבנואידים - נוגדי חמצון טבעיים הנמצאים בפרופוליס בריכוז גבוהה במיוחד. 
בנוסף הפרופוליס עשיר בויטמינים, מינרלים ויסודות קורט שלהם זקוק הגוף כמו מגנזיום, סידן, אבץ וברזל, שאף הם תומכים במערכת החיסונית ומנגנונים אחרים בגוף, כמו בנייה של שרירים ועצמות והתחדשות התאים.
 

bee an propo shakuf_edited.png

פרופוליס סיבירי 10% מבית BEEYOND WELLNESS 

כפית אחת ביום של BLACK HONEY מכילה 

0.11 גרם מומיו מטוהר ואיכותי 

 10 גרם של דבש סיבירי אורגני 

אשר תעשיר את גופכם ב  :

יותר מ-85 מינרלים בצורה יונית (מגנזיום, סידן, זרחן, ברזל...)

60 מאקרו ומיקרו-אלמנטים

מגוון רחב של ויטמינים (A, E, B1, B2, B3, B6, B12, C...)

חומצות אמינו חיוניות ולא חיוניות

חומצות שומן רוויות בלתי רוויות

סֵלֶנִיוּם

פוספוליפידים

חומצה הומית

חומצה פולבית

קומפלקס פיטו פעיל ביולוגית 

יתרונות הבריאותיים של BLACK HONEY :

 תורם להגברת פעילות שכלית (מומלץ לילדים מתבגרים, סטודנטים בתקופת מבחנים, לאנשי הייטק)

תורם להגברת אנרגיה חיונית לאחר מאמץ נפשי וגופני כבד (מומלץ לאנשים העוסקים בפעילות ספורטיבית/ספורטאים ולאנשים הסובלים מעייפות כרונית ובעיות שינה)

תורם לשיפור בכימיה של הדם - המטופואזיס

תורם לתפקוד התקין של מערכת העיכול (מומלץ לאנשים הסובלים מעצירות)

תורם להגברת כוח הגברא. תורם להגברת תפקוד מיני ולשיפור איכות הזרע (אפרודיזיאק)

משפר את מראה השיער, מחזק ציפורניים ושיניים, מסייע בבעיות עור - פתרון לאנטי אייגינג מושלם

מאיץ ריפוי פצעים/שברים כולל פציעות ספורט ולכן מומלץ לאנשים העוסקים בפעילות ספורטיבית שונה. מערכת שלד ושריר - מומיו  פעיל במיוחד בתהליך של התחדשות העצם בפציעות שונות, משמש למניעת האוסטאופורוזיס. מומלץ לספורטאים ולכל מי שמנהל אורח חיים ספורטיבי

תורם לחיזוק מהיר הכללי של הגוף לאחר ניתוחים, מחלות ויראליות שונות. תורם לחיזוק כללי של מערכת החיסון

תורם להגנה מפני זיהומים חיידקיים ויראליים בכל הגילאים

בריאות האישה - מומיו תורם לחיזוק שיער, מטפל בפריחות בעור (מומלץ לשים מומיו עם דבש בתור מסיכה על הפנים), תורם להגברת הפוריות, בעל תכונות אנטי אייג'ינג, מחזק את מערכת החיסונית

חשוב !

המוצר אינו תרופה וניתן לשלבו גם עם תרופות קונבנציונליות

חשוב !

לא מומלץ לשימוש כאשר ידעה רגישות לתוצרי הדבורה או לאחד מרכיבי המוצר, כמו כן  נשים בהריון או נשים מניקות והסובלים ממחלות אוטואימוניות יש לקבל ייעוץ רפואי מתאים לפני הצריכה.

אופן הצריכה לקבלת תוצאות אופטימליות :

לפתוח את היום בשתיית כוס מים ולאחר מכן
לקחת כפית BLACK HONEY ולהמיס אותה בפה (עד 30 שניות)
(מינימום 20 דקות לפני הארוחה או חצי שעה אחרי הארוחה) 
אנו עובדים עם כוורנים בסיביר להם כוורות באזורי צמחיית פרא הרחק הרחק מאזורי תעשיה, ערים ומגורים שם דבורת החופש הסיבירית מקבלת את התזונה האופטימלית מצמחיה עתיקת שנים ללא התערבות עם כל התכונות של צמחיה זו. הדבש הסיבירי שלנו ידוע במדדי דיאסטאז מהגבוהים בעולם (43+), איכות זו באה לידי ביטוי בטעמו העשיר של הדבש ובפעילות הביולוגית של מרכיביו, אשר מזינים את הגוף ברמה מולקולרית. לדבש תכונות אנטי דלקתיות, מסייע להפחית את הסיכון לפתח מחלות זיהומיות ומקדם חסינות גופנית, מגביר חיוניות, מסדיר חילוף חומרים ומזין את הגוף בוויטמינים ומינרלים רבים הישר מן הטבע.

אנו עובדים עם כוורנים בסיביר להם כוורות באזורי צמחיית פרא הרחק הרחק מאזורי תעשיה, ערים ומגורים שם דבורת החופש הסיבירית מקבלת את התזונה האופטימלית מצמחיה עתיקת שנים ללא התערבות עם כל התכונות של צמחיה זו. הדבש הסיבירי שלנו ידוע במדדי דיאסטאז מהגבוהים בעולם (43+), איכות זו באה לידי ביטוי בטעמו העשיר של הדבש ובפעילות הביולוגית של מרכיביו, אשר מזינים את הגוף ברמה מולקולרית. לדבש תכונות אנטי דלקתיות, מסייע להפחית את הסיכון לפתח מחלות זיהומיות ומקדם חסינות גופנית, מגביר חיוניות, מסדיר חילוף חומרים ומזין את הגוף בוויטמינים ומינרלים רבים הישר מן הטבע.